Sony rusza z kampanią promującą smartfony Xperia X

Opublikowano: 2016-05-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Sony #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-xperia-xSony przygotowuje się do światowej premiery smatfonów Xperia XA, Xperia X oraz Xperia X Performance, która ma nastąpić w najbliższych tygodniach, promując swoje nowości w kilku spotach reklamowych.

Po porzuceniu flagowej serii Xperia Z, Sony skupia swoje siły na smartfonach Xperia X, czyli należącej do średniej półki Xperii XA, graniczącej z klasą premium Xperii X oraz sztandarowej Xperii X Performance. Modele te doczekały się prezentacji na lutowych targach MWC 2016 w Barcelonie, jednak od tego czasu wciąż oczekujemy ich debiutu na sklepowych półkach. Ma on nastąpić już niedługo, bo na przełomie maja i czerwca, więc Sony rozpoczyna intensywną promocję smartfonów

Opublikowane reklamy skupiają się głównie na designie urządzeń Xperia X, ich możliwościach fotograficznych oraz baterii, która przy wsparciu trybu Stamina i inteligentnego zarządzania energią pozwala na dłuższą chwilę zapomnieć o ładowaniu.

Źródło: Sony, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.