Sony rusza z przedsprzedażą Xperii XZ. W gratisie słuchawki o wartości 749 złotych

Opublikowano: 2016-09-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Sony #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-xperia-xz-przedsprzedazOd dziś można zamawiać smartfon Sony Xperia XZ, który do 13 października będzie oferowany w zestawie z parą słuchawek Sony Extra Bass Bluetooth XB950BT.

Aby skorzystać z promocji należy w okresie od 13 września do 13 października 2016 roku kupić Sony Xperię XZ w jednym z oficjalnych punktów sprzedaży, a następnie w dniach od 14 października do 18 listopada wypełnić formularz na tej stronie, załączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu i podając kod promocyjny znajdujący się na voucherze w opakowaniu smartfona. Po pozytywnej weryfikacji przyznana zostanie nagroda w postaci słuchawek XB950BT o wartości 749 zł.

Smartfon kosztuje 2999 zł i można go kupić w przedsprzedaży w następujących sklepach, sieciach handlowych i u operatorów: Redcoon, Neonet, Sferis, Agito, Media Expert, Euro RTV AGD, Komputronik, Sony Centre, 4CV, AB Foto, Mpoint (Strefa Marek), Xkom, Morele.net, 2bis.pl, a także w Orange, Play, Plus, T-Mobile i w sklepie internetowym Sony Mobile. Xperia XZ w kolorze kobaltowego granatu jest dostępna na wyłączność w sieci Orange i w sklepach na rynku otwartym.

Sony Xperia XZ jest wyposażona m.in. w wyświetlacz 5.2 cala o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, procesor Snapdragon 820, główny aparat 23 Mpix z potrójnym czujnikiem obrazu i możliwością nagrywania w 4K oraz przednią kamerę 13 Mpix z szerokokątnym obiektywem.

Źródło: Sony, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.