Sony szerzy miłość do Xperii w nowej kampanii walentynkowej

Opublikowano: 2016-01-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Sony #sprzedaż / wyniki #reklamy / promocje

news-sony-xperia-kampania-walentynki-1Na portalach społecznościowych ruszyła kampania promująca smartfony Xperia pod hasłem #XperiaLove. Fani marki mogą z tej okazji zgarnąć atrakcyjne nagrody i obdarować nimi ukochaną osobę.

Odpowiedzi na główne pytanie konkursowe – „Pokaż nam, za co kochasz Xperię” – można udzielić w dowolnej formie. Może to być film, zdjęcie, wiersz, krótka forma prozatorska, grafika komputerowa (w tym GIF-y), a nawet oryginalne tweety. Uczestnicy zabawy mogą wrzucać posty na profilu Sony Mobile PL w serwisie Facebook lub we własnych profilach na Instagramie, Twitterze czy YouTube.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest posiadanie smartfona Xperia, pełnoletność i umieszczenie w treści postu lub komentarza hasztagu #XperiaLove. Zabawa trwa do 7 lutego 2016 roku. Laureaci będą mogli wskazać osoby, które Sony obdaruje smartfonami w Walentynki.

news-sony-xperia-kampania-walentynki

Kampania promocyjna prowadzona będzie w serwisach społecznościowych i na portalach internetowych. Towarzyszyć jej będą filmy, wywiady i galerie zdjęć z udziałem ambasadorów marki, w tym między innymi Roberta Wolańskiego, Andrzeja Pągowskiego, Andrzeja Bargiela i Przemysława Tarnackiego. Znacząca część aktywności prowadzona będzie w sieciach sprzedaży – w open markecie i w salonach operatorskich klienci Sony uzyskają specjalne rabaty na zakupy produktów, w tym smartfonu Xperia M5, a także gadżety promocyjne.

Źródło: Sony

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.