Sony Xperia C6 na nowych zdjęciach

Opublikowano: 2016-04-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzęt / podzespoły #plotki

news-xperia-c6-1Być może w nadchodzących miesiącach poznamy kolejnego przedstawiciela linii Xperia C. Do sieci wyciekły właśnie zdjęcia smartfona Sony z 6-calowym ekranem i przednią kamerą z lampą LED.

W styczniu tego roku pojawiły się pierwsze informacje odnośnie Sony Xperii C6, która miała się charakteryzować, podobnie jak inne modele z tej serii, dużym wyświetlaczem (w tym przypadku 6-calowym) oraz imponującym przednim aparatem, wspieranym przez diodę doświetlającą i autofokus. Spekulowano wówczas, że premiera urządzenia odbędzie się pod koniec lutego na targach MWC 2016 w Barcelonie. Jak wiemy, nic takiego nie miało miejsca.

Tymczasem teraz ukazały się nowe zdjęcia domniemanej Xperii C6, które zdają się potwierdzać wcześniejsze przypuszczenia. Widać, że telefon jest sporych rozmiarów i cechuje się bardzo wąskimi ramkami oraz dużym „okiem” aparatu, obok którego znajduje się wspomniana lampa błyskowa. Zaprezentowany model ma również oferować dwa sloty kart SIM, a jego moc obliczeniową zapewniać ma procesor MediaTek (prawdopodobnie ośmiordzeniowy Helio P10). Jeśli chodzi o jego design, zdaje się on łączyć cechy zeszłorocznej Xperii C5 Ultra i ukazanej jakiś czas temu Xperii XA.

news-xperia-c6-6

Na temat smartfona nie wiadomo niestety nic więcej. Zagadką pozostaje jego data premiery, cena oraz dokładna specyfikacja.

Źródło: Xperiablog

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.