Sony Xperia C6 pozuje do zdjęć przed spodziewanym debiutem na MWC 2016

Opublikowano: 2016-01-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzęt / podzespoły

news-sony-xperia_c5_ultra-3Sony nie zapowiedziało żadnego nowego smartfona na ostatnio zakończonych targach elektroniki użytkowej w Las Vegas, ale z pewnością pracuje nad kolejnymi modelami z wysokiej i nieco niższej półki. Do sieci trafiło bowiem zdjęcie mające przedstawiać nadchodzącą Xperię C6.

Źródłem wycieku są chińskie media, którym udało się sfotografować prototyp wykonanego z metalu, niemal pozbawionego bocznych ramek smartfona, który dodatkowo wyróżnia się typowymi dla Sony i stylistyki OmniBalance elementami, m.in. fizycznym spustem migawki czy rozmieszczeniem klawiszy głośności oraz zasilania. Jeśli wierzyć doniesieniom, jest to należąca do średniego segmentu Sony Xperia C6.

news-sony-xperia-c6-prototypOstatnim urządzeniem z rodziny Xperia C była zaprezentowana na początku sierpnia ubiegłego roku Xperia C5 Ultra. Model ten wyróżnia się przede wszystkim dużym, 6-calowym wyświetlaczem, niezwykle wąskimi ramkami i imponującym, 13-megapikselowym aparatem do selfie, wspieranym przez lampę błyskową i autofokus. O Sony Xperii C6 póki co nie wiadomo zbyt wiele w kwestii specyfikacji, lecz najprawdopodobniej otrzyma 5.5-calowy ekran Full HD i ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P10 (MT6755). Można też spekulować, że na pokładzie znajdzie się 3 GB RAM. Poza tym, zgodnie z przeznaczeniem tej serii smartfonów, spodziewane są równie imponujące aparaty.

Spodziewany debiut Sony Xperii C6 ma nastąpić w ciągu najbliższych kilku tygodni, prawdopodobnie na targach MWC 2016 w Barcelonie pod koniec lutego.

Źródło: Phonearena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.