Sony Xperia Cosmos na pierwszych zdjęciach – kolejny „najlepszy telefon do zdjęć selfie”?

Opublikowano: 2015-03-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzęt / podzespoły #plotki

news-xperia-c3Według najnowszych doniesień Sony przygotowuje nowy smartfon przeznaczony dla fanów autoportretów, zwany Xperia Cosmos. Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia, które rzekomo przedstawiają ten model.

Cosmos miałby być następcą zeszłorocznej Xperii C3, która jest pierwszym i jak dotąd jedynym smartfonem Sony, który ma przedni aparat z matrycą o rozdzielczości 5 Mpix i diodą LED. Według @upleaks, który opublikował rzeczone zdjęcia na swoim profilu na Twitterze, „kosmiczna” Xperia pracuje pod kontrolą systemu Android 5.0 Lollipop i jest napędzana przez nieznany procesor od MediaTek. Byłby to zatem trzeci w tym roku (po Xperii E4 i E4g) smartfon japońskiego producenta wykorzystujący układ tej firmy.

news-sony-xperia-cosmos-leakNie wiadomo, kiedy urządzenie trafi na rynek i jak będzie przedstawiała się jego cała specyfikacja. Być może dowiemy się więcej w najbliższym czasie.

Źródło: GSMArena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.