Sony Xperia E3: Podręcznikowy przykład dobrego budżetowca

Opublikowano: 2014-09-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzęt / podzespoły

news-sony-xperiae3-2Przyzwoita wydajność, duża bateria i atrakcyjna cena. Wygląda na to, że tanie modele niszowych producentów w końcu doczekały się realnej konkurencji.

Najtańszy i najmniejszy z nowych urządzeń japońskiego giganta. Jest to smartfon z Androidem, na którego będą mogli sobie pozwolić mniej zamożni klienci. W tym przypadku użytkownicy mają do czynienia z czterordzeniowym procesorem Snapdragon 400 taktowany 1.2 GHz, który powinien zapewnić co najmniej satysfakcjonującą płynność działania urządzenia. Do tego dochodzi 1 GB pamięci RAM oraz zaledwie 4 GB wbudowanej pamięci, którą jednak można rozbudować kartami microSD. Poza tym użytkownik ma do dyspozycji aparat 5 Mpix z nagrywaniem wideo w rozdzielczości Full HD oraz ekran 4.5 cala (480 x 854 pikseli). Cieszy obecność sporej baterii 2330 mAh, która powinna zapewnić przyzwoity czas pracy na jednym ładowaniu. Pełna specyfikacja tego modelu dostępna jest pod adresem:
http://www.teleguru.pl/telefony-przyszle/sony-xperia-e3–zapowiedziany-

Podobnie do reszty nowych modeli Sony, ten też powinien pojawić się w sklepach przed końcem września 2014 roku. Niestety, cena Sony Xperia E3 nie jest jeszcze znana, ale można zakładać, że nie będzie wysoka.

11_Xperia_E3Źródło: Sony, GSMArena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.