Sony Xperia E4g w Play

Opublikowano: 2015-04-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-sony-xperia_e4g-playW ofercie sieci Play pojawił się nowy smartfon ze średniej półki, wyposażony w modem LTE. Sony Xperia E4g jest dostępna u operatora już od złotówki.

Sony Xperia E4g  ma 4.7-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości qHD (540 x 960 pikseli), czterordzeniowy procesor MediaTek MT6732 taktowany 1.5 GHz, a także 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej (można ją rozszerzyć przy pomocy czytnika kart microSD). Główny aparat ma 5 Mpix i wsparty został przez lampę doświetlającą LED. Z przodu natomiast znalazła się kamerka z matrycą o rozdzielczości 2 Mpix. Smartfon obsługuje łączność LTE. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4 KitKat.

W Play na Kartę telefon dostępny jest za 749 zł. W ofertach Mix można go nabyć w cenach od 1 zł do 359 zł. W Formule Europa kosztuje 1 zł niezależnie od wybranego planu taryfowego, zaś w Formule 4.0 ceny wahają się od symbolicznej złotówki (oferta za 69.99 zł miesięcznie) do 99 zł w abonamencie za 49.99 zł na miesiąc.

Dla zainteresowanych – cennik smartfona w Play.

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.