Sony Xperia M4 Aqua z bezpośrednią aktualizacją do Marshmallow

Opublikowano: 2016-02-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Sony #systemy operacyjne #sprzęt / podzespoły

news-sony-xperia-m4-aqua-marshmallow-1Sony poinformowało, że Xperia M4 Aqua nie otrzyma Androida 5.1 i od razu zostanie zaktualizowana do najnowszej wersji Marshmallow.

W czerwcu ubiegłego roku Sony przedstawiło listę urządzeń, które miały zagwarantowaną aktualizacje do Androida 5.1 Lollipop. Zabrakło na niej Xperii M4 Aqua, która wówczas dostępna była na rynku zaledwie od trzech miesięcy. Później światło dzienne ujrzał wykaz, zgodnie z którym wspomniany smartfon miał od razu przeskoczyć z systemu w wersji 5.0 do 6.0. Sony właśnie potwierdziło to za pośrednictwem Twittera, w odpowiedzi na zapytanie jednego z użytkowników.

news-sony-xperia-m4-aqua-marshmallowNiestety wciąż nie wiemy, kiedy spodziewać się aktualizacji. W międzyczasie producent wydał uaktualnione oprogramowanie dla Xperii M4 Aqua (E2303) i M4 Aqua Dual (E2333) w krajach skandynawskich.

Źródło: Xperia Blog

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.