Sony Xperia M4 Aqua za 1 zł w T-Mobile

Opublikowano: 2016-02-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #abonamenty #telefony / urządzenia #wideo

news-tmobile-sony-xperia-m4aquaT-Mobile rusza z nową kampanią promocyjną dedykowaną klientom indywidualnym. Od 15 lutego w taryfie JUMP! Family Comfort dostępna jest Sony Xperia M4 Aqua za 1 zł na start.

W ramach oferty klienci otrzymują nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, a także 3 GB Internetu i Nawigację T-Mobile – wszystko to w cenie 69.99 zł. Osoby, którym zależy na nielimitowanych rozmowach również na numery stacjonarne, mogą wybrać tę opcję za dodatkową opłatą 6 zł miesięcznie.

Promocję taryfy JUMP Comfort z Sony Xperią M4 Aqua za 1 zł i szybkim Internetem wspiera 15-sekundowy spot produktowy emitowany w TV. Kreację przygotowała agencja Leo Burnett. Kampanię telewizyjną wspierają dodatkowe działania obejmujące materiały POS w salonach sprzedaży i w mediach społecznościowych.

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów T-Mobile. Oferta jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobile.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.