Sony Xperia M4 Aqua zawita na targach MWC 2015

Opublikowano: 2015-02-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzęt / podzespoły

news-sony-xperia-m2aquaWedług różnych przecieków, japoński koncern przyjedzie na targi w Barcelonie z przynajmniej dwoma urządzenia. Oprócz Xperii Z4 Tablet ma się pojawić następca wodoodpornego smartfona Xperia M2 Aqua.

Tak jak wspomniany tablet, M4 Aqua już w standardzie powinien pracować pod kontrolą systemu Android 5.0 Lollipop. Chociaż w tej chwili jest to jedyna informacja jaką wiemy o nowym wodoodpornym smartfonie Sony, można się spodziewać, że tak jak jego poprzednik będzie propozycją ze średniej półki cenowej z modułem łączności LTE, zapewniając jedną z najwyższych norm wodooszczelności wśród urządzeń mobilnych – IP68. Oznacza to, że będzie w stanie wytrzymać pod wodą przez 30 minut na głębokości 1.5 metra.

news-xperia-m4aqua-z4tabletTargi MWC 2015 już za kilka dni. Wtedy też zapewne poznamy wszystkie szczegóły dotyczące Sony Xperia M4 Aqua, jak również Xperii X4 Tablet, której istnienie potwierdza powyższa grafika. Niestety tego samego nie można powiedzieć o flagowej Xperii Z4, która prawdopodobnie zadebiutuje dopiero w okolicach lata.

Źródło: Xperia Blog

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.