Sony Xperia Z3 w telewizji

Opublikowano: 2014-10-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Sony #reklamy / promocje

news-sony-z3commercial-1

Ruszyła kampania reklamowa smartfonów Sony Xperia Z3 oraz Z3 Compact, dzięki której urządzenia będzie można podziwiać na ekranach telewizorów.

Sprzęt promowany jest na trzydziestosekundowym spocie, który skupia się na aktywnościach fizycznych i funkcjach fotograficznych. Osoby, które nie widziały go jeszcze w telewizji, mają okazję zapoznać się z nim poniżej.

Poza powyższym spotem, flagowe smartfony Sony pojawią się też w reklamach T-Mobile, RTV Euro AGD oraz Media Expert. Poza telewizją, urządzenia japońskiego producenta mają być też promowane w wyszukiwarkach internetowych, porównywarkach, odtwarzaczach VOD oraz na YouTube.

P.S. W nagraniu jest pewna nieścisłość. Mianowicie, w górskim jeziorze (które nie wygląda na dorzecze Amazonki) nie ma szans na występowanie neonków, gdyż wymagają one wody o temperaturze 21 – 27 stopni 😉

Źródło: Sony

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.