Sony Xperia Z5 Compact i Samsung Galaxy J1 taniej w sieci Play

Opublikowano: 2015-12-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-play-galaxy_j1-xperia_z5_compactPlay obniżył ceny dwóch smartfonów – budżetowego Samsunga Galaxy J1 oraz nowej, flagowej Xperii Z5 Compact. Obie słuchawki można zakupić w ofertach na kartę, abonament i Mix.

Samsung Galaxy J1 i Sony Xperia Z5 Compact są dostępne w Play na Kartę w cenach wynoszących odpowiednio 499 zł i 2599 zł. W ofertach Mix pierwszy z telefonów można zakupić już od symbolicznej złotówki, z kolei propozycję od Sony w kwocie zaczynającej się od mniej więcej 1650-1700 zł. W pozostałych taryfach Galaxy J1 również oscyluje w okolicach 1 zł, za wyjątkiem najtańszych planów, jak np. Formuła Unlimited z miesięcznym zobowiązaniem 29.99 zł, gdzie opłata startowa wynosi 69 zł. W tej samej ofercie, kompaktową Xperię Z5 można zakupić za 2129 zł. Za 1 zł smartfon Sony jest dostępny jedynie w najdroższych wariantach abonamentu, np. Formuła Smartfon Unlimited z opłatą miesięczną 199.99 zł.

Dla zainteresowanych – cennik Sony Xperia Z5 i Samsung Galaxy J1 w Play.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.