Sony Xperia Z5 prezentuje swoje oblicze na zdjęciach prasowych

Opublikowano: 2015-08-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzęt / podzespoły

news-sony-xperia_z5-press-4Sony Mobile przypadkowo (?) umieściło na swoich kanałach społecznościowych kilka zdjęć prasowych nadchodzącego flagowca Xperia Z5, którego oficjalna prezentacja ma się odbyć w ciągu najbliższych dni.

Po zdjęciach widać, że nie nastąpią żadne drastyczne zmiany designu i Sony po raz kolejny postawi na elegancką i znaną stylistykę OmniBalance, co raczej zawiedzie osoby oczekujące całkowitej nowości. Podobać może się za to umieszczone z boku urządzenia logo Xperia. Można też dostrzec, że smartfon będzie dostępny w co najmniej trzech wersjach kolorystycznych: złotej, białej i ciemno turkusowej. Materiały prasowe potwierdzają również wcześniejsze doniesienia o zastosowaniu w Sony Xperii Z5 23-megapikselowej kamery Exmor RS z sześcioma soczewkami i przesłoną f/2.3.

news-sony-xperia_z5-press-2 news-sony-xperia_z5-press-1 news-sony-xperia_z5-press-3Debiutu nowego flagowca spodziewamy się w przyszłym tygodniu na targach IFA 2015 w Berlinie. Z dotychczasowych informacji można wywnioskować, że telefon zaoferuje przynajmniej 5.2-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, 3 lub 4 GB RAM oraz procesor Snapdragon 810, choć miejmy nadzieje, że ostatecznie w Xperii Z5 znalazł się inny, mniej problematyczny układ.

Źródło: Xperia Blog

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.