Sony zapowiada przyszłotygodniową prezentację fotograficznego smartfona

Opublikowano: 2015-07-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzęt / podzespoły

news-sony-zapowiedz-smartfonNa oficjalnym, twitterowym koncie Sony Xperia pojawiła się krótka zapowiedź, wsparta tajemniczym zdjęciem, zgodnie z którą już w przyszłym tygodniu możemy spodziewać się ujawnienia nowego smartfona japońskiego producenta, którego najważniejszym elementem będzie aparat.

Wpis brzmi „Focus closely now, a new way to capture split-second photos is coming. 03.08.15”. Dosłownie można to przetłumaczyć, jako nadejście smartfona, będącego w stanie uchwycić zdjęcia obiektów, które normalnie z racji swojej prędkości poruszania są niedostrzegalne dla oka. Jako przykład posłużyć może tytułowe zdjęcie, opublikowane przez Sony na Twitterze.

news-sony-zapowiedz-smartfon-1Debiut smartfona ma nastąpić 3 sierpnia, a więc w najbliższy poniedziałek. Aktualnie nie mamy pewności, jaki będzie to model, ale wiele wskazuje na Xperię C5 Ultra, która będzie ponoć wyposażona w 64-bitowy, ośmiordzeniowy procesor firmy MediaTek, ekran o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości Full HD, 2 GB RAM oraz tylny aparat 13 Mpix.

Źródło: Phonearena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.