South Park według Google, czyli nowe reklamy giganta

Opublikowano: 2014-10-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #wideo #systemy operacyjne #reklamy / promocje

news-google-reklamaKoncern postanowił przypomnieć o sobie na kilka dni przed zaprezentowaniem Nexusa 9. Ponadto, oczekiwany Nexus 6 jest istotnym elementem jednego ze spotów.

Reklamy kojarzyć się mogą z amerykańską kreskówką South Park (zapewne taki był zamysł Google), a ich motywem przewodnim są smartfony napędzane Androidem. Fraza „all kinds of phones for all kinds of folks” prawdopodobnie ma nawiązywać do faktu, że dzięki temu systemowi działa wiele rozmaitych urządzeń, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto, pod koniec pierwszego spotu jeden z bohaterów animacji wyciąga wielkiego smartfona, który (sugerując się przeciekami) wygląda jak Nexus 6 z najnowszą wersją Androida, czyli Androidem L.

Źródło: Youtube

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.