Sphero BB-8 w Play

Opublikowano: 2016-02-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia #wideo

news-bb8-sphero-playGratka dla fanów Star Wars. W ofercie sieci Play pojawił się droid BB-8, który jeździ i przekazuje wiadomości w rozszerzonej rzeczywistości.

Sphero BB-8 to unikalna wersja robocika znanego z najnowszej odsłony Gwiezdnych Wojen zatytułowanej „Przebudzenie Mocy”. Droidem steruje się za pomocą smartfona lub tabletu z systemem iOS, Android i Windows Phone, na którym zainstalowana jest odpowiednia aplikacja. Gadżet ma wbudowany żyroskop, reaguje na głos i komendy, umożliwia zapisanie i odtwarzania holograficznych wiadomości. Jego zasięg działania to 30 metrów, a czas pracy baterii wynosi 60 minut.

W Play Sphero BB-8 dostępny jest za 699 zł w Play na Kartę, a także od złotówki w ofertach abonamentowych i Mix. W przypadku najniższej Formuły Mix z Internetem przy sprzedaży na odległość (24 doładowania po 30 zł), cena wynosi 319 zł. Decydując się na przykład na Formułę Unlimited 29.99 zł miesięcznie, za droida trzeba zapłacić 289 zł. Urządzenie jest też oferowane w ramach oferty Red Bull Mobile Energy.

Dla zainteresowanych – cennik Sphero BB-8 w Play.

Źródło: Play

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.