Spotify Premium i pakiet gigabajtów na muzykę w Orange

Opublikowano: 2016-06-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #pakiety / usługi

news-orange-spotifyOrange wprowadził do swojej oferty usługę Spotify w wersji Premium oraz pakiet, dzięki któremu muzykę można słuchać bez opłat za transmisję.

Spotify Premium kosztuje w Orange 19.99 zł miesięcznie. Dodatkowo operator przygotował usługę, w ramach której za 4.99 zł miesięcznie klienci ofert abonamentowych i na kartę otrzymują nieograniczoną transmisję danych na streaming muzyki ze Spotify. W serwisie do wyboru jest 30 milionów utworów bez reklam, także w trybie offline, z możliwością tworzenia własnych playlist i udostępniania ich na portalach społecznościowych.

Aktywacji pakietu gigabajtów można dokonać bezpłatnym SMS-em o treści A pod numer 80802. Spotify Premium można natomiast włączyć za pośrednictwem tej strony.

Warto dodać, że użytkownicy, którzy na dzień 31 maja 2016 roku posiadali włączoną subskrypcję usługi Muzyka Tu i Tam, otrzymają możliwość włączenia darmowego, 3-miesięcznego dostępu do Spotify Premium.

Więcej informacji:

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.