Spotify Premium w niezwykle atrakcyjnej cenie

Opublikowano: 2016-05-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #gry / aplikacje

news-spotify-1Spotify przygotował ofertę dla użytkowników, którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystać z wersji Premium usługi – przez trzy miesiące można za nią płacić tylko 0.99 zł.

Nowa promocja Spotify skierowana jest wyłącznie do osób, które nigdy wcześniej nie miały na swoim koncie wykupionej subskrypcji na wersję Premium. Teraz mogą one uzyskać dostęp do usługi za jedyne 0.99 zł przez trzy miesiące, dzięki temu pozbywając się reklam i mogąc odsłuchiwać muzykę w dowolnej kolejności, w lepszej jakości, a w razie potrzeby również ją zapisać.

Do płatności wymagane jest podpięcie karty kredytowej lub debetowej. Po trzech miesiącach cena usługi wzrasta do 19.99 zł na miesiąc. W każdej chwili można jednak anulować subskrypcję. Oferta jest ważna do 30 czerwca 2016 roku.

Zmianie uległ również plan dla rodziny (Spotify Family), z którego aktualnie może korzystać maksymalnie 6 osób w cenie 29.99 zł. Do tej pory za taką kwotę otrzymywało się dostęp dla 2 użytkowników, a każdy następny (max. 5 osób) zwiększał abonament o dodatkowe 10 zł.

Źródło: Spotify, własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.