Spotify Premium w Orange - za darmo przez 24 miesiące w abonamencie

Opublikowano: 2016-09-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Orange #pakiety / usługi

news-spotify-2Orange wprowadził nową ofertę Spotify Premium dla klientów taryf Smart Plan LTE.

Spotify Premium będzie dostępne przez 24 miesiące za 0 zł w ramach oferty Smart Plan LTE z telefonem od 80 zł miesięcznie lub 59.99 zł tylko SIM. Klienci korzystający z innych planów taryfowych Smart Plan otrzymają natomiast darmowe Spotify przez 3 miesiące.

Usługę można aktywować na www.spotify.orange.pl.

Spotify Premium zapewnia natychmiastowy dostęp do ponad 30 milionów utworów, bez reklam i konieczności posiadania dostępu do Internetu (muzykę można pobierać do aplikacji; maksymalnie 3333 utworów na trzech urządzeniach jednocześnie). Użytkownicy mogą tworzyć własne playlisty, dzielić się nimi ze znajomymi w kanałach społecznościowych, a także słuchać spersonalizowanych zestawów muzycznych dzięki playlistom „Odkryj w tym tygodniu”, „Radar premier” oraz składankom „Daily Mix”.

Więcej informacji:

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.