Sprzedaż Galaxy Note 7 w Polsce zostanie wznowiona 4 listopada

Opublikowano: 2016-10-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-note7-12 września Samsung wstrzymał sprzedaż i wysyłkę Galaxy Note 7 po tym, jak dochodzenie ujawniło problem z baterią pochodzącą od jednego z dostawców. Program wymiany ma się zakończyć na początku października.

Samsung potwierdził, że od momentu wprowadzenia programu w Europie wymienionych zostało 57% smartfonów Note 7. Począwszy od 19 września 90% użytkowników modelu, którzy skorzystali z wymiany, wybrało ponownie Note 7, natomiast 3% zdecydowało się na inne smartfony z serii Samsung Galaxy.

Sądząc po obecnym poziomie realizacji wymiany urządzeń, Samsung szacuje, że program powinien zakończyć się w Europie na początku października. Firma wyznaczyła datę przywrócenia sprzedaży Note 7 w Polsce na 4 listopada, pod warunkiem całkowitego zakończenia programu wymiany.

Ponadto, Samsung prosi klientów, aby w momencie otrzymania nowego urządzenia sprawdzili, czy ma ono symbol baterii w kolorze zielonym oraz jest opatrzone czarnym kwadratem na opakowaniu. W razie wątpliwości i pytań warto również udać się na tę stronę.

Źródło: Samsung

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.