Srini Gopalan będzie odpowiedzialny za Europę w Deutsche Telekom

Opublikowano: 2016-07-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile

news-srini-gopalanSrini Gopalan został powołany na członka zarządu Deutsche Telekom odpowiedzialnego za Europę z dniem 1 stycznia 2017 roku.

Aktualny dyrektor ds. rynku prywatnego (Consumer Director India) w Bharti Airtel Limited, indyjskiej firmie telekomunikacyjnej, dołączy 1 października bieżącego roku do Deutsche Telekom. Po okresie wdrożenia, od dnia 1 stycznia 2017 roku przejmie obowiązki związane z segmentem Europa od Claudii Nemat, która będzie kierowała nowym pionem Technologii i Innowacji w zarządzie Deutsche Telekom.

W ramach swoich obowiązków w Bhart Airtel, Srini Gopalan odpowiadał za działalność w segmencie klientów indywidualnych w 23 regionach Indii, która oprócz komunikacji mobilnej obejmowała również połączenia szerokopasmowe i telewizję satelitarną. Przed rozpoczęciem pracy w Bharti Airtel, Gopalan przez ponad dziesięć lat pracował w Wielkiej Brytanii, początkowo pełniąc wiele różnych funkcji dla Capital One, amerykańskiego dostawcy usług finansowych, ostatecznie kończąc pracę w firmie w 2009 roku na stanowisku dyrektora zarządzającego UK. Następnie pracował jako dyrektor ds. marketingu w T-Mobile UK. Potem przez trzy lata był dyrektorem ds. klientów indywidualnych w Vodafone UK.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.