Startuje internetowy sklep z gadżetami od Plusha

Opublikowano: 2015-08-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus

news-plush-sklep_z_gadzetamiFani Plusha mogą już zaopatrywać się w plushowe gadżety, a każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. W internetowym sklepie Plusha jest w czym wybierać i na dobry początek można znaleźć koszulki, bluzy, czapki, poduszki i breloki.

Wszystkie produkty opatrzone są grafiką z Plushem oraz tekstem typowym dla niepokornego misia. Sklep znajduje się pod adresem www.sklep.plushbezlimitu.pl, a można do niego dotrzeć również przez stronę www.plushbezlimitu.pl.

Plush to usługi bez limitu do wszystkich sieci i duże paczki szybkiego Internetu LTE w atrakcyjnych cenach. Plush jest dla ludzi młodych zarówno duchem, jak i ciałem, dlatego specjalnie dla nich powstała wcześniej specjalna Strefa Plusha z nagrodami, bonusami, promocjami na usługi, a teraz także sklep z gadżetami.

Źródło: Plus

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.