Startuje kampania promująca nowe taryfy Jump! Family w T-Mobile

Opublikowano: 2015-03-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #wideo

news-jump-family-tmobile-2T-Mobile rozpoczyna dziś kampanię reklamową promującą najnowsze taryfy rodzinne Jump! Family. W ramach nowej oferty rodzina i bliscy mogą rozmawiać, SMS-ować i MMS-ować bez limitów do wszystkich sieci już za 30 zł miesięcznie.

Najnowsza kampania zachęca do przejścia do T-Mobile wraz z całą rodziną i prezentuje korzyści płynące z przeniesienia bliskich do Jump! Family. W prezentowanej ofercie nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci wraz z pakietem Internetu (do 5 GB) oraz zestawem usług dodanych (m.in. bezpłatna nawigacja Naviexpert oraz Pakiet Multi w Strefie T-Mobile w TVN Player), są dostępne w cenie 30 zł na miesiąc nawet dla pięciu przeniesionych numerów.

Kampanię telewizyjną prowadzoną w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych wspierają billboardy w całym kraju, działania w mediach społecznościowych oraz materiały POS, dostępny w punktach sprzedaży.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.