Startuje kampania reklamowa „Stanu darmowego” w Play

Opublikowano: 2015-02-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #wideo

news-play-standarmowy-reklamyTwarzą kampanii jest aktorka Anna Mucha, która wspólnie z Kubą Wojewódzkim promuje nową ofertę operatora.

W zeszły piątek Play ogłosił zmiany w swoich planach taryfowych. Użytkownicy ofert abonamentowych, na kartę oraz mix otrzymali nielimitowane SMS-y i rozmowy ze wszystkim wewnątrz sieci. O nowym standardzie można poczytać w tym miejscu.

Jednocześnie ogłoszono, że ambasadorką kampanii reklamowej zostanie Anna Mucha, co też zapowiedziano na zeszłotygodniowej konferencji Play. Teraz można się przekonać, czy gwiazda zainteresuje nową ofertą obecnych, jak i przyszłych klientów operatora. Kampania jest prowadzona w telewizji, radiu, Internecie i na nośnikach zewnętrznych.

Od dwóch lat Play wykorzystuje wizerunki wielu znanych osób. W kampanii operatora wystąpili do tej pory m.in. Magdalena Różczka, Agnieszka Dygant, Maciej Stuhr, Marcin Prokop, Czesław Mozil, Agnieszka Radwańska czy Kabaret Mumio.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.