Studenci Erasmusa ze starterami Mobile Vikings

Opublikowano: 2016-09-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #wyniki / raporty

news-mobilevikings-esnMobile Vikings Polska podpisał umowę, w ramach której przedłużył współpracę z organizacją ESN o kolejny rok. Ponad 8 tysięcy studentów z całej Europy, studiujących w Polsce w ramach programu Erasmus+, dostanie od operatora darmowe startery doładowane kwotą 10 zł.

8044 studentów z 33 europejskich krajów na 41 uczelniach w całej Polsce dostanie od ESN Welcome Packi, a w nich m.in. darmowe startery od Mobile Vikings z doładowaniem 10 zł, 300 MB transferu danych, nielimitowanym Facebook Messengerem oraz darmowymi połączeniami do innych Vikingów i sieci Play, ważne przez 14 dni. Dodatkowo, w trosce o zagranicznych studentów operator prowadzi na swojej stronie internetowej oraz blogu dedykowaną komunikację w języku angielskim.

Plan współpracy Mobile Vikings z ESN na najbliższe miesiące przedstawia się następująco:

  • W październiku telekom będzie na spotkaniu delegatów ESN z całej Polski,
  • W listopadzie wesprze inicjatywę Upgrade ESN, której celem jest stwarzanie przestrzeni do poszerzania wiedzy i rozwoju członków organizacji,
  • W grudniu pojawi się na Natonial Platform w Warszawie.

Źródło: Mobile Vikings

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.