Sukces akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami

Opublikowano: 2016-09-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-pmk-2Kilkaset tysięcy aktywnych uczestników, 14 tygodni, blisko 140 milionów przebytych kilometrów i okrągły milion złotych – to bilans czwartej edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami.

W tym roku zaangażowani w akcję amatorzy sportu mieli naprawdę bardzo wysoko ustawioną poprzeczkę. Jako finalny cel ustawiono aż 140 milionów kilometrów, ale stawka o którą toczyła się walka była równie wysoka – do uzbierania był bowiem kolejny 1 milion złotych dla dzieciaków z Fundacji TVN Nie jesteś sam.

Uczestnicy T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami od 19 czerwca do 25 września zmagali się z wyzwaniem podzielonym na 8 etapów w takich miejscach jak m.in. Kołobrzeg, Dźwinów, Olsztyn, Ustka, Władysławowo i Jelenia Góra. Pomyślne ukończenie każdego z nich oznaczało kolejne setki tysięcy złotych zasilających konto fundacji. Finał akcji odbył się podczas 38. PZU Maratonu Warszawskiego.

Największy sukces miał miejsce 11 września. W czasie 24 godzin do pokonania był 1 milion kilometrów, a do zdobycia 100 tysięcy złotych. Uczestnicy poradzili sobie z wyzwaniem na medal – przebyli aż 3 miliony kilometrów, a dla dzieciaków uzbierali 200 tysięcy złotych.

Monitorowanie przebytych kilometrów odbywało się za pomocą aplikacji Endomondo Sports Tracker.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.