Supernet - rusza nowa kampania reklamowa T-Mobile

Opublikowano: 2016-09-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #wideo

news-tmobile-supernet-kampania15 września T-Mobile startuje z kampanią reklamową promującą najnowszą ofertę Supernet. Wystąpią w niej aktorzy Maja Ostaszewska i Piotr Stramowski.

Supernet od T-Mobile to trzy taryfy abonamentowe, w których znaleźć można różne pakiety danych, aplikacje nie zużywające dostępnych środków oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. W najwyższej opcji klient otrzymuje również 1 GB w roamingu oraz możliwość korzystania z usług bez limitu w Międzynarodowej Strefie T-Mobile. Więcej informacji tutaj.

Razem z ofertą ruszy kampania reklamowa z Mają Ostaszewską i Piotrem Stramowskim, znanymi m.in. z filmu „Pitbull. Nowe porządki”. Motywem muzycznym, o który oparty został najnowszy „Hit od T-Mobile” jest przebój Raya Charlesa – „Hit the road Jack”.

Obok głównego spotu pojawią się dwa 15-sekundowe klipy. Pierwszy z nich skierowany jest do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z Internetem. Drugi do stałych bywalców Internetu, którzy nie wyobrażają sobie życia bez ulubionych serwisów i nie chcą zastanawiać się, ile zużyli ze swojego pakietu danych.

Źródło: T-Mobile, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.