Supernova - najszybszy domowy internet od Orange

Opublikowano: 2015-10-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #pakiety / usługi

news-orange-supernova-internet-1Orange wprowadził do swojej oferty najszybszy w Polsce domowy Internet o prędkości aż 600 Mb/s, z którego obecnie skorzystać może niemal 400 tysięcy gospodarstw domowych, a do końca roku zasięg sieci światłowodowej zwiększy się do 720 tysięcy w 16 miastach w kraju.

Supernova, światłowodowy Internet od Orange, jest dostępna w 3 opcjach prędkości: 100 Mb/s, 300 Mb/s i 600 Mb/s. Ze wszystkich opcji można już korzystać lub będzie można w najbliższych tygodniach w Warszawie, Lublinie, Białymstoku, Bydgoszczy, Katowicach, Łodzi, Szczecinie, Wrocławiu, Elblągu, Sosnowcu i Zielonej Górze. Natomiast w Krakowie, Opolu, Piotrkowie Trybunalskim, Mysłowicach i Gdańsku, Supernova będzie początkowo dostępna w prędkościach 100 Mb/s i 300 Mb/s.

news-orange-supernova-internet-4Światłowodowy Internet Orange jest dostępny także w FunPacku, czyli pakiecie z telewizją HD, pakietami kanałów nc+ oraz telefonem domowym. Cały zestaw można kupić praktycznie w cenie samego Internetu. Klienci znajdą w nim także modem oraz dekoder z nagrywarką. Abonament FunPacka przy umowie na 24 miesiące z Internetem w opcji 100, 300 i 600 Mb/s wynosi odpowiednio 69.99, 79.99 i 109.99 zł.

news-orange-supernova-internet-7Klienci usług stacjonarnych, w tym Internetu Supernova czy FunPacka, mogą na korzystnych warunkach dokupić mobilne plany taryfowe. Do wyboru są trzy Smart Plany Open odpowiadające różnym potrzebom użytkowników. Każdy jest z nich jest o 30 zł tańszy niż w standardowej ofercie. Orange oferuje również pakiet składający się z FunPacka i mobilnego Internetu: przykładowo, FunPack (czyli domowy Internet o prędkości 300 lub 600 Mb/s, telewizja i telefon domowy) w pakiecie z Internetem mobilnym 5 GB można dokupić – w zależności od prędkości – za 109.90 zł lub 139.90 zł miesięcznie. Tablet i router klienci otrzymają za symboliczną złotówkę każdy.

Tegoroczne inwestycje Orange Polska w sieć FTTH (Światłowód do domu) realizowane na terenie 16 miast będą kosztowały do 450 milionów złotych i trafią do około 250 lokalnych dostawców, podwykonawców i firm projektujących. Światłowód doprowadzony bezpośrednio do domu czy mieszkania pozwoli na błyskawiczne pobieranie multimediów z sieci, oglądanie filmów w jakości HD, granie w Internecie, nawet jeśli wszyscy domownicy korzystają z dostępu do Internetu jednocześnie na wielu urządzeniach.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.