Surface Phone może zastąpić markę Lumia

Opublikowano: 2016-01-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-microsoft-lumia-650-info-1Microsoft Lumia 650 była w ostatnich miesiącach bohaterką wielu przecieków, a z informacji udzielonych przez portal Windows Central wynika, że jej prezentacja odbędzie się już za dwa tygodnie. Istnieje ponoć duża szansa, że będzie to ostatni przedstawiciel popularnej rodziny Lumia.

Na przestrzeni miesięcy niejednokrotnie pojawiał się temat Lumii 650, o której obecnie wiemy już niemal wszystko. Smartfon ma być wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, procesor Snapdragon 210/212, 1 GB RAM, 8-megapikselowy aparat główny, przednią kamerę 5 Mpix oraz 8 GB pamięci wbudowanej, wspartej przez czytnik kart microSD. Całość ma pracować na systemie Windows 10 Mobile. Zapowiada się więc, że kolejny średniobudżetowy model od Microsoftu nie będzie znacząco różnił się od zeszłorocznej Lumii 640. Zdaniem Windows Central, oficjalnego debiutu urządzenia możemy spodziewać się 1 lutego.

W sieci nie brakuje też informacji o dwóch innych Lumiach, oznaczonych numerkami 750 i 850. Jeśli jednak sprawdzą się najnowsze doniesienia, obydwa zostały skasowane i nie pojawią się na rynku. Oznacza to, że Lumia 650 może być jedyną Lumią w tym roku. Co więcej, prawdopodobnie ostatnią w historii serii, ponieważ Microsoft ma zamiar wypuszczać kolejne modele już pod nową nazwą – Surface Phone. Póki co jednak brakuje jakichkolwiek szczegółów na ten temat.

Źródło: Neowin

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.