Surface Pro 4 ze zniżką dla studentów

Opublikowano: 2016-09-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-microsoft-surface-pro4Na studentów czeka rabat sięgający 15% na wybrane modele hybrydowego tabletu Surface Pro 4. Dodatkowo kupujący w sklepie Microsoft otrzymają rabat w wysokości 220 zł na następne zakupy.

Specjalna promocja na zakup Surface Pro 4 potrwa do 2 października 2016 r. W tym czasie w sklepie Microsoftu oraz w punktach partnerskich, czyli X-kom, Komputronik, Euro RTV AGD, Media Markt oraz Saturn, studenci będą mogli zakupić urządzenie z dużym rabatem. Ofertą objęte są konfiguracje z procesorem Intel Core M3 oraz Intel Core i5 i 4 GB pamięci RAM. Pierwszy z nich w cenie 3829 zł (taniej o 670 zł), drugi za 4249 zł (taniej o 750 zł).

Studenci zainteresowani lepiej wyposażonymi modelami Surface Pro 4 (począwszy od modelu z Intel Core i5 oraz 256 GB SSD), mogą liczyć na technologiczne bonusy i niespodzianki przewidziane w konkretnej ofercie sklepów partnerskich.

news-microsoft-surface_pro4-5

Źródło: Microsoft

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.