Szkło Gorilla Glass przetestowane przez pogromców mitów

Opublikowano: 2014-11-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #technologie #sprzedaż / wyniki

news-gorillaglass-pogromcymitówGorilla Glass od Corning Incorporated stopniowo, ale skutecznie podbija rynek smartfonów. Czy ta powłoka ochronna jest jednak tak niezniszczalna, jak się wszystkim wydaje? Sytuację zbadali pogromcy mitów.

Co sprawia, że szkło Gorilla Glass jest tak wytrzymałe i odporne na zarysowania i inne nieprzyjemne zdarzenia? Firma Corning „zatrudniła” Adama Savage’a i Jamiego Hynemana z kultowego programu „Pogromców mitów”, którzy w interesujący sposób przedstawili historię wspomnianego materiału, a zarazem pokazali wszystkie zalety technologii.

Warto szczególnie pochwalić narrację w materiałach. Informacje przekazywane są w zabawny sposób, dostarczając przy tym naprawdę dużo ciekawostek związanych z Gorilla Glass. Nie zabrakło również ujęć w zwolnionym tempie, przedstawiających rozbijane szkło, testu wytrzymałości pod dużym obciążeniem oraz porównania z innymi typami szkła.

Źródło: Phonearena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.