Szykuje się powrót Motoroli RAZR?

Opublikowano: 2016-05-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-motorola-razrMotorola opublikowała materiał wideo, w którym zabiera nas w sentymentalną podróż w przeszłość, do czasów świetności telefonów marki RAZR.

W filmiku Motorola cofa się do dni, w których większość miała w kieszeni lub marzyła o posiadaniu telefonu RAZR, jednocześnie każąc przygotować się na przyszłość. Na tę chwilę nie wiadomo, czy rzeczywiście przyjdzie nam po raz kolejny (po wskrzeszeniu serii w 2011 roku) przywitać niezwykle popularną markę.

Na końcu wideo, jak i w samym tytule, widnieje data 9 czerwca 2016 roku – wtedy też odbędzie się konferencja Lenovo Tech World, na której najprawdopodobniej zaprezentowane zostaną flagowe smartfony z rodziny Moto. Według spekulacji, będą to modele Moto Z Play i Moto Z Style, porzucające dotychczasowe nazewnictwo Moto X. Nowości mają się cechować bardzo cienką obudową (5.2 mm) i modularną konstrukcją.

news-moto-x-2016-2

Czy obok nich pokazany zostanie nowy telefon RAZR? Jeśli tak, to w jakiej formie powróci? A może jest to jedynie zwykłe puszczenie oka w stronę fanów? Więcej pytań niż odpowiedzi, ale miejmy nadzieje, że wszystkiego dowiemy się za trzy tygodnie.

Źródło: The Verge

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.