T-Mobile: 100 GB i no limit za 10 zł dla przenoszących numer

Opublikowano: 2016-05-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #abonamenty #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-tmobile-nolimit-100gbT-Mobile przedstawił ofertę dla przenoszących numer z innej sieci – przez 4 miesiące mogą oni mieć wszystko bez limitu oraz 100 GB danych w cenie 10 zł miesięcznie.

Od 6 maja 2016 roku wszyscy klienci, którzy zdecydują się przenieść numer do T-Mobile otrzymają możliwość skorzystania z promocji, w ramach której przez 4 miesiące będą mogli SMS-ować, MMS-ować i rozmawiać bez limitu, a ponadto sprawdzić Internet z pakietem 100 GB – wszystko to za 10 zł na miesiąc. Umowa jest elastyczna i w każdym momencie będzie można z niej zrezygnować, przed lub po upływie okresu promocyjnego.

Każdy z klientów będzie mógł po zakończeniu okresu promocyjnego skorzystać z aktualnych propozycji T-Mobile lub przejść automatycznie na bezterminową ofertę standardową z pakietem 1 GB danych i nielimitowanymi rozmowami do sieci komórkowych za 29 zł miesięcznie.

Od 6 maja w ofercie dla stałych klientów T-Mobile będą natomiast dostępne tablety Lenovo TAB 2 A8-50 LTE oraz Huawei MediaPad T1 8.0 w cenie 9 zł na start z abonamentem za 34.99 zł miesięcznie i pakietem 35 GB.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.