T-Mobile: 10 GB po doładowaniu na kartę i Mix przedłużone

Opublikowano: 2016-04-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #T-Mobile #mixy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

promocja-tmobile-10gb-mixT-Mobile przedłuża czas trwania promocji, w której użytkownicy ofert na kartę i Mix otrzymywali za darmo 10 GB danych po doładowaniu za minimum 25 zł.

Jako że promocja cieszyła się dużą popularnością, T-Mobile zadecydował, że potrwa ona do 10 maja (wcześniej kończyła się 31 marca). Warunki pozostają niezmienne: wystarczy doładować konto kwotą minimum 25 zł, a wyląduje na nim bezpłatna paczka 10 GB Internetu, ważna przez 30 dni. Konto doładować można wielokrotnie – paczki danych zostaną przyznane za każdym razem i rozliczone według daty aktywacji.

Promocja jest dostępna dla wszystkich użytkowników T-Mobile na Kartę oraz Internet na Kartę. Z oferty mogą również skorzystać ci klienci, którzy w czasie jej trwania podpiszą umowę lub aneks w taryfie T-Mobile Mix z telefonem.

Ponadto przedłużeniu ważności (do 14 maja 2016 r.) uległa promocja na internetowe radia. Wszyscy klienci T-Mobile na Kartę mogą całkowicie za darmo i bez naliczania opłat za transfer słuchać najpopularniejszych rozgłośni radiowych w swoich komórkach. Oferta obejmuje m.in. Eska GO, Radio ZET, RMFon.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.