T-Mobile: 50% zniżki na koncert Avicii

Opublikowano: 2016-07-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wideo

news-tmobile-aviciiT-Mobile przygotował kampanię promującą koncert Avicii w Polsce, a także 50% zniżki na bilety dla swoich klientów oraz live streaming z wydarzenia.

W ramach Music Power Explosion, który odbędzie się 15 lipca na Stadionie Energa Gdańska wystąpią m.in. Felixa Jaehn czy grupa Modestep, a gwiazdą wieczoru będzie DJ Avicii – autor takich hitów jak Levels, My Feelings for You czy Fade into Darkness. Artysta wystąpi w Polsce po raz pierwszy i ostatni, gdyż niedawno ogłosił zakończenie kariery DJ-a i kompozytora.

Wszyscy klienci T-Mobile mogą skorzystać z 50% zniżki na zakup biletów na Music Power Explosion, wysyłając SMS o treści Avicii pod numer 80557. Otrzymany kod należy wykorzystać podczas kupna wejściówki na stronie www.bilety.imprezyprestige.com. Ci, którym nie uda się dotrzeć na gdański koncert, będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu dzięki transmisji na żywo. T-Mobile będzie transmitował koncert na żywo na swojej platformie www.electronicbeats.pl.

Więcej informacji znaleźć można w regulaminie akcji promocyjnej.

Od 1 lipca rusza natomiast kampania marketingowa poświęcona muzycznym aktywnościom T-Mobile.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.