T-Mobile: 60 minut do wszystkich sieci oraz bonusowe doładowania

Opublikowano: 2015-10-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #prepaidy #pakiety / usługi

news-tmobile-oferta-2T-Mobile wprowadza do końca roku zestaw usług, w ramach których wybrani przez operatora użytkownicy taryf na kartę będą mogli skorzystać z 60 bezpłatnych minut do wszystkich krajowych sieci oraz otrzymają gratisowe doładowania o łącznej wartości 180 złotych.

Oferta promocyjna dostępna jest dla użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z taryf: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot, którzy otrzymają od operatora zaproszenie do skorzystania z oferty. Zestaw usług zawiera: Jednorazowy pakiet 60 bezpłatnych minut do wszystkich krajowych sieci, z terminem ważności 5 dni oraz cykliczne doładowania w wysokości 20 złotych miesięcznie przez 9 kolejnych miesięcy, do wykorzystania na połączenia głosowe i wideo do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce oraz SMS-y i MMS-y.

Warto pamiętać, że w przypadku usługi „60 minut do wszystkich sieci na próbę”, po 5 dniach zmieniają się jej warunki i następuje automatycznie przedłużenie pakietu na warunkach oferty „60 minut do wszystkich sieci” z opłatą cykliczną w wysokości 10 złotych co 30 dni. Natomiast warunkiem otrzymania bonusowych doładowań jest zasilanie konta kwotą minimum 25 złotych.

Regulamin oferty promocyjnej „Zestaw usług: Więcej z T-Mobile z pakietem 60 minut do wszystkich sieci” dla użytkowników T-Mobile na kartę.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.