T-Mobile: Departament Public Affairs w rękach Piotra Kędzierskiego

Opublikowano: 2016-08-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-kedzierskiPiotr Kędzierski dołączył do T-Mobile Polska, gdzie będzie zarządzał nowo powstałym departamentem Public Affairs w pionie prezesa zarządu.

T-Mobile rozbudowuje kompetencje z zakresu Public Affairs powołując nowy departament odpowiedzialny za ten obszar. Jednostką pokieruje Piotr Kędzierski, który posiada ponad 18-letnie doświadczenie w tworzeniu strategii, przygotowywaniu komunikacji oraz budowaniu pozytywnych relacji z otoczeniem w Polsce i Europie. Do zadań nowego Departamentu Public Affairs będzie należała współpraca z obszarami strategii, regulacji i komunikacji korporacyjnej w zakresie koordynacji działań związanych z kształtowaniem relacji z instytucjami i organizacjami odpowiedzialnymi za rynek komunikacji elektronicznej.

Piotr Kędzierski przez ponad dziesięć lat związany był z koncernem energetycznym Vattenfall w Polsce i za granicą, gdzie obejmował stanowiska Dyrektora Komunikacji Strategicznej oraz Zastępcy Dyrektora ds. ICM (Incident and Crisis Management). Pracę w komunikacji korporacyjnej rozpoczął w 1998 roku jako dyrektor Departamentu Promocji i Informacji PKO Banku Polskiego. Jest absolwentem stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.