T-Mobile: Elektroniczna gwarancja i koniec opłat za sprawdzenie stanu konta

Opublikowano: 2015-10-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #pakiety / usługi #wyniki / raporty

news-tmobile_polska-1Adam Sawicki, prezes T-Mobile Polska, poinformował o zmianach, jakie zostały poczynione wewnątrz sieci. Pierwszymi efektami są rezygnacja z 4 groszy w prepaid oraz uruchomienie elektronicznej gwarancji na telefon.

Promując postawę prokonsumencką, T-Mobile wyszedł naprzeciw swoim abonentom i ich oczekiwaniom, informując o rezygnacji z opłaty w wysokości 4 groszy za sprawdzenie stanu konta w ofertach na kartę kodem USSD. Zmiana wejdzie w życie od 20 października tego roku – „Być może nie jest to znaczące obciążenie dla naszych klientów, ale wiem, że dla wielu z nich brak jakichkolwiek ograniczeń w sprawdzeniu stanu środków jest bardzo ważny. Wprawdzie wprowadzając opłatę daliśmy użytkownikom prepaid możliwość bezpłatnej kontroli środków na koncie i wiele osób chętnie korzysta z aplikacji i widżetów, to część klientów wciąż woli korzystać z tradycyjnych sposobów” – stwierdza prezes T-Mobile Polska.

Nowością jest elektroniczna gwarancja, którą T-Mobile wprowadza jako pierwszy operator w Polsce. W razie problemów technicznych z telefonem następujących producentów: Apple, HTC, Huawei, Microsoft, Nokia, RIM, Samsung oraz Sony, zakupionym w salonie operatora, klienci mogą oddać go do serwisu gwarancyjnego bez potrzeby poszukiwania faktury zakupu. Jeżeli telefon jest w bazie danych telekomu, pracownik salonu wystawi wszystkie niezbędne dokumenty na podstawie informacji z systemów.

Jak zapewnia Adam Sawicki, w ciągu najbliższych miesięcy zaprezentowane zostaną kolejne inicjatywy, dzięki którym klienci będą mogli korzystać z usług T-Mobile jeszcze łatwiej i przyjemniej niż do tej pory.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.