T-Mobile: Gwarancja najniższej ceny na smartfony Huawei

Opublikowano: 2016-05-31
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #telefony / urządzenia

news-tmobile-huawei-2Od 1 czerwca 2016 roku T-Mobile wprowadza dla klientów gwarancję najniższych cen na smartfony Huawei, w tym modele P9 i P9 Lite, dostępne już od złotówki na start.

Gwarancją zostaną objęte wszystkie dostępne w ofercie operatora urządzenia Huawei, czyli także modele P8 Lite, Y6 i Y5. T-Mobile gwarantuje klientom najniższą opłatę na start za telefon lub zwrot różnicy pomiędzy ceną operatora, a niższą ceną u konkurencji tego smartfona na identycznych warunkach. Rekompensata przyznawana jest jako rabat do abonamentu na fakturze.

news-tmobile-huawei-1

Do porównania włączone zostaną oferty na 24 miesiące, w tym promocje z wydzieloną ratą sprzętową. Promocja obowiązywać będzie we wszystkich punktach stacjonarnych T-Mobile począwszy od 1 czerwca.

Z konkurencyjnych cen urządzeń marki Huawei skorzystać będą mogli także klienci przedłużający swoją umowę, którzy ponadto będą premiowania dodatkowymi bonusami taryfowymi.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.