T-Mobile: Kampania promująca ofertę wyprzedażową

Opublikowano: 2015-12-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #telefony / urządzenia #wideo

news-tmobile-kampania-wyprzedazStartuje nowa kampania reklamowa T-Mobile, w ramach której operator zachęca do skorzystania z okazji i sprawienia sobie prezentów w postaci smartfonów, tabletów i notebooków, które teraz są dostępne w sporo niższych cenach.

Od 28 grudnia w T-Mobile trwa specjalna wyprzedaż, w której wybrane urządzenia zostały przecenione nawet o blisko 800 złotych. Ofertę wspiera akcja reklamowa, której osią są charakterystyczne dla ostatnich kampanii operatora, 15-sekundowe spoty produktowe. Wyróżnia je wyraźna, monochromatyczna kolorystyka z magentowymi akcentami, dynamicznym montażem i ciekawymi zabiegami postprodukcyjnymi.

W pierwszej kolejności będzie można zobaczyć filmy promujące ofertę abonamentową z Samsungiem Galaxy S5 Neo i HTC Desire 820 oraz ofertę MIX z Huawei Y6.

W drugiej kolejności, z początkiem stycznia, kampanię uzupełni spot promujący Mobilny Internet w T-Mobile oraz tablet Huawei MediaPad T1 8.0. Przedpremierowo prezentowany jest on poniżej. Wtedy też kampania zagości w radio oraz na nośnikach OOH.

Kampania będzie też obecna w Internecie, w mediach społecznościowych oraz materiałach POS w salonach operatora. Za kreację i produkcję nowych spotów odpowiada agencja Leo Burnett. Planowaniem, zakupem mediów oraz kampanią internetową zajęła się natomiast agencja Starcom Mediavest Group.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.