T-Mobile: LG G4 ze słuchawkami LG Tone Infinim w limitowanej ofercie

Opublikowano: 2015-08-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #telefony / urządzenia

news-tmobile-oferta-lg_g4-sluchawkiT-Mobile przygotował specjalną limitowaną ofertę, w ramach której od dziś można nabyć najnowszy flagowy model LG G4 z atrakcyjnym akcesorium dla wielbicieli wysokiej jakości dźwięki -bezprzewodowymi słuchawkami LG Tone Infinim.

W ramach promocji, klienci kupujący przez Internet smartfon LG G4, otrzymają go wraz ze słuchawkami LG Tone Ifinim (HBS-900), które zaprojektowano we współpracy z uznaną w branży audio firmą Harman/Kardon. Słuchawki zapewniają nie tylko wysoką jakość dźwięku w czasie słuchania muzyki, ale także oferują łatwe sterowanie funkcjami telefonu, takimi jak wybieranie numerów czy odczytywanie wiadomości. Specjalnie przygotowany przez operatora prezent wyróżniają automatycznie wsuwane przewody oraz minimalistyczny, nowoczesny design.

Limitowana oferta internetowa T-Mobile skierowana jest do klientów indywidualnych kupujących nową umowę, przenoszących numer z innej sieci oraz przedłużających umowę i potrwa do momentu wyczerpania zapasów (70 sztuk). Można z niej skorzystać pod tym adresem.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.