T-Mobile: Mix z telefonem dla nowych abonentów

Opublikowano: 2014-09-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #T-Mobile #mixy

Zabawa Telefonem

T-Mobile wprowadził promocję związaną z taryfą Mix. Nowi abonenci mogą przy podpisaniu umowy kupić nowy telefon w cenie zależnej od kwoty obligatoryjnych doładowań.

Od razu trzeba zaznaczyć, że promocja oferująca taryfę Mix wraz z telefonem dla nowych abonentów sieci to tak naprawdę powrót do oferty, która była dostępna do początku 2014 roku. Później została ograniczona jedynie do użytkowników przedłużających umowę.

Obecnie promocja nosi nazwę Mix na liczbę doładowań (analiza wariantu bez telefonu). Klient ma do wyboru dwie taryfy: Mix25 oraz Mix50. W ich ramach zobowiązuje się do wykonania 24 doładowań konta kwotą 25 lub 50 zł. W zależności od wariantu i wysokości doładowań może kupić nowy telefon w promocyjnej cenie.

Trzeba zaznaczyć, że w przypadku tej oferty różnice w cenach urządzeń są widoczne dopiero rozpatrując droższe telefony – na przykład LG Swift L3 IIw taryfie Mix25 kosztuje 189 zł, a w taryfie Mix50 – 99 zł.

W omawianej ofercie za minutę połączenia do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne klient płaci 0.30 zł, SMS-y do wszystkich sieci kosztują 0.20 zł, a MMS-y – 0.41 zł. Natomiast za 1 MB transmisji danych trzeba zapłacić 2.05 zł.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.