T-Mobile: Netflix w ofercie Supernet

Opublikowano: 2016-10-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #pakiety / usługi #wideo

news-netflix-tmobileOd soboty, 15 października, T-Mobile zaoferuje swoim klientom dostęp do Netflixa – największej na świecie platformy VOD.

T-Mobile Polska jest pierwszym operatorem mobilnym w Polsce, który podpisał umowę z Netflixem. W ramach aktualnej odsłony tej współpracy już od soboty pierwsi klienci oferty Supernet będą mogli korzystać bezpłatnie z zawartości serwisu. Docelowo T-Mobile zaoferuje integrację płatności za usługę i umożliwi rozliczenie jej na jednej fakturze.

Pierwszymi, którzy skorzystają z Netflixa, będą klienci wybierający ofertę Supernet w opcji T3: otrzymają bezpłatny dostęp do zasobów serwisu przez 4 pełne miesiące. Treści będzie można oglądać w jakości HD na dwóch urządzeniach jednocześnie. Te same warunki są przewidziane dla aktualnych klientów T-Mobile (możliwa zmiana oferty bez wydłużania okresu obowiązywania umowy).

Po wygaśnięciu okresu promocyjnego klienci będą mogli zdecydować, czy chcą przedłużyć swoją subskrypcję i łatwo rozliczać ją ze swoim rachunkiem, co operator umożliwi z początkiem lutego 2017. Aplikacja Netflix będzie także preinstalowana od przyszłego roku na smartfonach z dystrybucji T-Mobile.

Równolegle z uruchomieniem usługi, T-Mobile startuje z promującą ją kampanią reklamową. Na jej potrzeby przygotowane zostały trzy 15-sekundowe spoty reklamowe utrzymane w charakterystycznej, czarno-białej konwencji.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.