T-Mobile: Nielimitowane rozmowy i dodatkowe paczki danych dla rejestrujących karty

Opublikowano: 2016-08-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #prepaidy #pakiety / usługi #Heyah

news-tmobile-9T-Mobile przedstawił bonusy, jakie mogą otrzymać użytkownicy T-Mobile na kartę, Heyah i tuBiedronka za zarejestrowanie numeru prepaid.

Bonus za rejestrację w T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka to:

  • Nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne w kraju przez 30 dni
  • Pakiet 10 GB danych na 30 dni nawet 12 razy w ciągu roku

Nielimitowane połączenia i pierwsza paczka 10 GB zostaną przyznane po doładowaniu konta kwotą minimum 25 zł w przypadku T-Mobile na kartę lub Heyah oraz 20 zł w przypadku tuBiedronka. Kolejne 11 bonusów po 10 GB każdy zostaną przyznane po 11-stu doładowaniach konta powyższymi kwotami w ciągu 365 dni.

Aby otrzymać bonus należy zarejestrować kartę SIM i poczekać na SMS-a z zaproszeniem do promocji. W ciągu 30 dni od otrzymania zaproszenia wysłać SMS-a o treści TAK na bezpłatny numer 80575 i postępować zgodnie z instrukcją otrzymaną w wiadomości. Przy zarejestrowanej już karcie SIM wystarczy wysłać SMS o treści TAK na numer 80575 najpóźniej do 8 września 2016 roku.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.