T-Mobile: Nielimitowany Internet mobilny dla biura

Opublikowano: 2015-07-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #abonamenty #Internet mobilny

news-tmobile-oferta-internetOd 13 lipca przedsiębiorcy posiadający łącza stacjonarne mogą skorzystać z Internetu mobilnego w T-Mobile na specjalnych warunkach bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości, a do tego za złotówkę numer stacjonarny z nielimitowanymi połączeniami.

T-Mobile Polska proponuje użytkownikom Internetu stacjonarnego alternatywę w postaci Internetu mobilnego bez ograniczeń. Przedsiębiorcy w nowej ofercie mogą korzystać z nieograniczonego pakietu danych oraz szybkiej transmisji danych w danej technologii – wszystko to w cenie 59 złotych netto miesięcznie w umowie na 24 miesiące. W przypadku umowy na 30 lub 36 miesięcy odpowiednio przez 6 lub 12 miesięcy abonament będzie wynosił tylko 1 złotych netto.

Ponadto przedsiębiorcy otrzymają jeszcze numer stacjonarny, który pozwoli im na nielimitowane połączenia na wszystkie numery stacjonarne w kraju oraz numery komórkowe w sieci T-Mobile w abonamencie za złotówkę miesięcznie. Dodatkowo klienci wybierający tę ofertę otrzymają w pakiecie routery bezprzewodowe LTE: Huawei B593 lub Huawei E5180 w opłacie na start 9 złotych brutto.

Oferta jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobile i aby z niej skorzystać wystarczy pokazać aktualny rachunek lub obowiązującą umowę na Internet stacjonarny od innego dostawcy. Dla klientów T-Mobile oferta jest dostępna taniej w SuperZestawie i pakiet Nielimitowanego Internetu mobilnego i numeru stacjonarnego kosztuje 50 złotych netto.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.