T-Mobile: Nowa taryfa DATA JUMP dla firm

Opublikowano: 2015-11-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-tmobile-data_jump-ofertaZ myślą o klientach biznesowych aktywnie korzystających z Internetu, T-Mobile przygotował nową taryfę DATA JUMP umożliwiającą bezpłatne współdzielenie pakietu danych między nawet kilkunastoma kartami SIM.

W nowej ofercie Internetu mobilnego DATA JUMP T-Mobile proponuje przedsiębiorcom elastyczne rozwiązanie pozwalające na bezpłatne współdzielenie dostępnego pakietu danych pomiędzy nawet 20 kartami SIM. W zależności od potrzeb, klienci mogą wybrać jeden z dwóch pakietów DATA JUMP: SILVER z pakietem danych 10 GB w cenie 25 zł netto lub GOLD z pakietem danych 30 GB w cenie 40 zł netto. W każdym momencie klienci korzystający z opcji SILVER mogą powiększyć pakiet do 30 GB lub do 50 GB w cenie odpowiednio 20 zł netto lub 40 zł netto miesięcznie. Natomiast klienci oferty GOLD mogą zwiększyć pakiet do 50 GB w cenie 20 zł netto miesięcznie.

Wybór taryfy DATA JUMP pozwala na optymalizację kosztów zużycia danych na różnych urządzeniach. Współdzielenie pakietu danych pomiędzy kartami SIM w ramach tej oferty jest całkowicie bezpłatne zarówno dla właściciela pakietu, jak i dla kart SIM, którym pakiet został udostępniony. Dodatkowym atutem oferty jest obniżenie rachunku miesięcznego o wartości pakietu Internet Connect na karcie SIM dołączonej do pakietu w taryfie DATA JUMP. Klienci nie posiadający usług głosowych, szukający oferty Internetu mobilnego również mogą z niej skorzystać i w miarę rozwoju firmy podłączać do wspólnego pakietu kolejne SIM-y. Wraz z nową taryfą dostępne są poniższe urządzenia:

news-tmobile-data_jump-oferta-1

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.