T-Mobile: Oferta Internetu mobilnego z gratisowym smartfonem Acer Liquid Z205

Opublikowano: 2015-08-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #Internet mobilny #telefony / urządzenia

news-tmobile-oferta-acer_liquid_z205T-Mobile ulepsza taryfy szybkiego Internetu mobilnego LTE i wraz z dużymi pakietami danych, na klientów czeka promocja – kupując router LTE Huawei E5577C otrzymają smartfon Acer Liquid Z205 w prezencie.

Oferta dedykowana jest klientom indywidualnym. Do wyboru są cztery pakiety: Start, Comfort, Relax i Max, a w nich pakiety danych od 5 do 70 GB miesięcznego transferu. Dodatkowo, na stałych klientów T-Mobile czeka rabat w wysokości 10 zł do wykorzystania co miesiąc, niezależnie od pakietu, który wybiorą. W zależności od wybranej opcji T-Mobile udostępnia w ramach abonamentu dodatkowe usługi multimedialne. Do dyspozycji klientów oddane zostają filmy, bajki i seriale w Strefie T-Mobile w player.pl, dostęp do ponad 30 milionów utworów z serwisu TIDAL czy też bogata bibliotek e-booków z Legimi.

Do tego zakupić można router mobilny LTE Huawei E5577C. W zależności od wybranej taryfy kosztuje on już od 9 zł. Każdy, kto zdecyduje się na jego zakup, otrzyma zupełnie za darmo smartfon Acer Liquid Z205 – niewielki telefon wyposażony w system Android, dwa gniazda kart SIM (jedna z nich to microSIM) i wbudowanej 4 GB pamięci wewnętrznej, która można powiększyć za pomocą karty microSD.

news-tmobile-internet-taryfyZ promocji mogą skorzystać klienci, wybierający jedną z taryf Internetu mobilnego z 24-miesięczną umową.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.