T-Mobile: Orange należy się rynkowa czerwona kartka

Opublikowano: 2016-05-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #T-Mobile #wyniki / raporty

img-red_cardT-Mobile wypowiedział się na temat prowadzonej przez Orange kampanii porównawczej ofert prepaid – „Niestety Ci, co to liczyli, orłami z matematyki nie są” – czytamy w oświadczeniu.

Oto pełna treść komunikatu T-Mobile:

„Na głównej stronie T-Mobile na kartę jest duży baner promujący 10 GB bezpłatnie i automatycznie przyznawane po każdym doładowaniu za minimum 25 zł. W ofercie T-Mobile na kartę są również dostępne inne pakiety m.in. nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci. Jak Orange mógł tego nie zauważyć i pomylić się w obliczeniach? Jedynym wytłumaczeniem jest liczenie na łatwowierność klientów, którzy nie sprawdzą, jak w rzeczywistości wyglądają oferty operatorów.

Za takie nieczyste zagrania należy się Orange rynkowa czerwona kartka. Dlatego zwróciliśmy się do Orange z prośbą o zaprzestanie rozpowszechniania informacji niepełnych i nierzetelnych, które mogą wprowadzić konsumentów w błąd”.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu Orange uruchomił nowy serwis i ruszył z kampanią porównawczą ofert na kartę. W zestawieniu operator wziął pod uwagę propozycje od T-Mobile, Plusa i Play, zestawiając je ze swoją taryfą z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz 6 GB Internetu za 26 zł.

Źródło: T-Mobile, własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.