T-Mobile: Pakiety minut z dodatkową ważnością konta

Opublikowano: 2015-11-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #prepaidy #pakiety / usługi

news-tmobile-pakiety_minutDo 2 grudnia w T-Mobile dostępna jest oferta promocyjna, w ramach której użytkownicy taryf na kartę mają możliwość otrzymania bonusu w postaci dodatkowej ważności konta na połączenia wychodzące na okres 62 dni.

Oferta dotyczy użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z taryf: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot oraz Frii. Jednorazowy bonus zostanie dodany do konta, o ile użytkownik dokona aktywacji pakietu minut. Maksymalny okres ważności konta na połączenia wychodzące wynikający ze skorzystania z oferty oraz doładowań może wynosić 365 dni.

Pakiety minut wskazane w ofercie będą świadczone odpowiednio na warunkach ofert promocyjnych:

  • Dla klientów taryfy Frii – „30 minut do wszystkich”, „60 minut do wszystkich”, „120 minut do wszystkich”.
  • Dla klientów korzystających z taryf Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT oraz Hot – „30 minut do wszystkich sieci”, „60 minut do wszystkich sieci”, „120 minut do wszystkich sieci”, „300 minut do wszystkich sieci”.

Skorzystanie z oferty oznacza aktywację obu opcji, tj. pakietu minut oraz bonusu. Dla zainteresowanych – regulamin oferty promocyjnej.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.